Aktuality

Tábor 2022

Pro ty z Vás, kteří jste nebyli na večeru po táboře, tu jsou informace k letošnímu táboru Jeremín 2022. Opět se vydáme na zcela nové tábořiště, tentokrát do bývalého vojenského prostoru Ralsko. Níže naleznete odkaz na webové stránky tábořiště a PDF přihlášku. 

V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku dítěte do mailu. Po potvrzení přijetí dítěte můžete poslat peníze na účet 2401375179/2010 (nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést jméno dítěte). 

Prosíme o závazné přihlášky pouze těch dětí, které se mohou zúčastnit celého tábora. Odjezdy a příjezdy narušují chod tábora a celotáborové hry. Děkujeme za pochopení.

Kontrolujte web, protože se zde brzy objeví konkrétní informace k odjezdu i s doporučeným seznamem věcí na tábor. Takže brzy na viděnou u autobusu, budeme se těšit! 

Tým Jeremínu

Informace o schůzkách

Pro školní rok 2021/22 jsme se rozhodli pozastavit činnost našeho klubu ve formě, kdy jsme se společně s dětmi scházeli každý pátek před školou ZŠ Jeremenkova. Přestože se tento rok nebudeme pravidelně scházet v tělocvičně, určitě doporučujeme sledovat nadále naše stránky, protože se můžete těšit alespoň na nějaké akce či přespávačky!

Tým Jeremínu